| Farve | Sort |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.496 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 180 cm |
| Tophastighed | 166 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 26 aug 2024 |
| Moment | 254 nm |
| Lasteevne | 724 kg |
Tandrem og vandpumpe bliver skiftet ved salg.
kørecomputer, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, airbag, esp.
Bilen fremstår pæn, kører og starter rigtig godt.
Tandrem og vandpumpe bliver skiftet ved salg.
Står på helårsdæk.
1 ejer.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
underklargøring, flere billeder uge 15