| Farve | Sølv |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.404 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 180 cm |
| Tophastighed | 173 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 6 maj 2025 |
| Moment | 240 nm |
| Lasteevne | 661 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 3 individuelle sæder i bag, alufælge, 16" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, aux tilslutning, parkeringssensor (bag), isofix, airbag, esp.
Tandrem skiftet 05-08-2022 ved 179.033 km
Bilen fremstår fin, kører og starter godt.
Synet 06-05-2025.
Reg nr: DG31144
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente. Vi tager gerne din gamle bil i byt. Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere. Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
Sælges engros uden garanti / reklamationsret.