| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.440 kg |
| Længde | 433 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.550 kg |
| Sidst synet | 13 mar 2024 |
| Moment | 254 nm |
| Lasteevne | 390 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, tågelygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, cd/radio, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, airbag
Bilen fremstår rigtig flot, kører og starter som ny.
Serviceret den 24-03-20205 ved 84.345 km. Samt stort service.
Tandrem skiftet den 13-03-2024 ved 79.300 km
1 ejers bil.
Bilen står på vinterhjul - dæk fra (2325) næsten nye.
Sommerhjul medfølger - masser af mønster.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.