| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.213 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 168 cm |
| Tophastighed | 169 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 6 nov 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 687 kg |
kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, splitbagsæde, 7 personers, el-sidespejle, el-sidespejle m/varme, tågelygter, tagræling, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, isofix, airbag, esp
Bilen fremstår pæn, kører og starter rigtig godt.
Synet den 06-11-2025.
Serviceret den 17-10-2025, inkl nye bremser i for.
Tidligere undervognsbehandlet
Sommerhjul medfølger
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
underklargøring, flere billeder uge 13