| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 140 / 103 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.164 kg |
| Længde | 407 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 202 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 6 jan 2025 |
| Moment | 180 nm |
| Lasteevne | 506 kg |
Top udstyret..! se listen
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, 17" alufælge, vinterhjul, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, dynamisk blinklys, træk, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, esp, vognbaneassistent, Pre-colision assist, Lane keeping assist..
Bilen fremstår utrolig flot, kører og starter som ny.
Synet den 06-01-2025.
Serviceret den 14-11-2025 ved 140.308 km.
B&O Anlæg.
Træk.
Tidligere undervognsbehandlet.
Adaptiv fartpilot, ratvarme og meget mere..
Sommer Originale Vignale fælge og vinterhjul medfølger.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.