| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.117 kg |
| Længde | 397 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 178 km/t |
| Sidst synet | 23 jul 2024 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 448 kg |
bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, cd/radio, navigation, parkeringssensor (bag), isofix, airbag.
Bilen fremstår flot, kører og starter godt.
Synet 23-07-2024
Tandremmen skiftet 15-05-2024 ved 181.103km
Reg nr: cx25197
Løs garmin GPS i Bilen.
Sommerhjul med følger
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
Sælges engros uden garanti / reklamationsret.