| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.454 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 191 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 23 apr 2025 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 541 kg |
Topudstyrs model.
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, dynamisk blinklys, tagræling, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent.
Pre-colision assist, Lane keeping assist.
Bilen fremstår utrolig flot, kører og starter som ny.
Synet den 23-04-2025.
Stor digital skærm.
1 Ejers bil.
Gummi måtter medfølger.
Originale dørkants beskytter.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.