| Farve | Mørkeblå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.589 kg |
| Længde | 487 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 222 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 29 jan 2025 |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 741 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, el indst. førersæde, el-justerbar lændestøtte, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, alufælge, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, kurvelys, tagræling, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (elektrisk), automatgear, ratgearskifte, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent.
Bilen fremstår utrolig flot, kører og starter som ny.
Synet den 29-01-2025.
Gearolie skift den 29-01-2025.
Stort service den 02-09-2025 ved 123.170 km.
Tidligere undervogns behandlet, 2024.
Sony anlæg
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
underklargøring, flere billeder uge 15