| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.241 kg |
| Længde | 429 cm |
| Bredde | 177 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 192 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 26 nov 2024 |
| Moment | 155 nm |
| Lasteevne | 549 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, 16" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, træk, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, airbag, esp, vognbaneassistent.
Bilen fremstår utrolig flot, kører og starter som ny.
Der følger både sommer og vinterhjul på alu med til bilen.
Stort service den 25-09-2025 ved 130.654 km
Synet den 26-11-2024
Tidligere undervognsbehandlet.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.