| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 170 / 125 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 8 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.747 kg |
| Længde | 499 cm |
| Bredde | 186 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 220 km/t |
| Max påhæng | 1.950 kg |
| Sidst synet | 9 jan 2025 |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 523 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, soltag, el-soltag, glastag, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, kurvelys, dynamisk blinklys, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, automatgear, ratgearskifte, varme i rat, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, vognbaneassistent.
Bilen fremstår rigtig flot, kører og starter som ny.
Synet den 09-01-2025
Stort service den 26-01-2026 ved 131.338 km. inkl. gearolie.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
underklargøring, flere billeder uge 15