| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 85 / 63 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.164 kg |
| Længde | 405 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 178 km/t |
| Max påhæng | 900 kg |
| Sidst synet | 21 nov 2025 |
| Moment | 220 nm |
| Lasteevne | 538 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, airbag, esp, vognbaneassistent.
Bilen fremstår rigtig flot, kører og starter som ny.
Synet den 21-11-2025.
Serviceret den 21-07-2025 ved 114.434 km.
Tidligere undervognsbehandlet.
1 ejer.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.