| Farve | Sort |
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 210 / 154 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.575 kg |
| Længde | 464 cm |
| Bredde | 176 cm |
| Højde | 143 cm |
| Tophastighed | 230 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 19 dec 2023 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 515 kg |
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, 17" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, cd/radio, parkeringssensor (bag), airbag, esp.
Bilen fremstår utrolig flot, kører og starter som ny.
Bilen sælges nysynet.
Original Aero Model! 210HK
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.
Underklargøring, flere billeder uge 19