| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Max påhæng | 400 kg |
| Sidst synet | 10 sep 2024 |
| Moment | 90 nm |
| Lasteevne | 380 kg |
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, el indst. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, aircondition, centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, dæktryksmåler, isofix, airbag, esp.
Bilen fremstår utrolig flot, kører og starter som ny.
Synet den 10-09-2024.
1-ejers bil.
Tidligere undervognsbehandlet
Bremser for, skiftet den 17-06-2025
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.