| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 116 / 85 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.090 kg |
| Længde | 394 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
| Sidst synet | 11 okt 2024 |
| Lasteevne | 525 kg |
Undervognsbehandlet, Alle service ved Toyota og meget mere. Læs teksten.
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, varme i rat, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, automatisk start/stop, headup display, trådløs mobilopladning, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, internet, usb-a tilslutning, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, vognbaneassistent, .
Bilen fremstår rigtig flot, kører og starter som ny.
Synet den 11-10-2024.
Serviceret den 17-02-26 ved 109.680 km.
Rigtig flot servicebog, alle service overholdt ved Toyota.
Tidligere undervognsbehandlet.
Sommerhjul medfølger.
1 ejers.
Denne bil kan købes med Brugtbilsattest.
Brugtbils attest via synshallen.
Kilometer sikkerhed og Sikkerhed mod restgæld.
Mulighed for op til 24 måneders garanti forsikring.
Finansiering tilbydes med og uden udbetaling, fra 3, 99% i rente.
Vi tager gerne din gamle bil i byt.
Vi tilbyder også billig Kasko Forsikring til din bil ring og hør nærmere.
Der tages forbehold for tryk og taste-fejl i annoncen.